FRENLERİNİZ İÇİN…

FUAT OTO , 1974 yılında kurucu Erdoğan CENGİZER tarafından Türkiye Otomotiv Yan Sanayi Sektörünün hizmetine kazandırılmıştır.

Firmamız 48 senedir ağır vasıta yedek parça sektöründe faaliyet göstermektedir. Sektörün öncü ALMAN markası Knorr-Bremse’nin ve 33 farklı markanın daha Türkiye yetkili distribütörlüğünü ve satışını yapmaktayız. Ankara şubemiz, Bursa’da 5M adı ile kendi ürünlerimizin üretimini yaptığımız fabrikamız bulunmaktadır. Yakında Çatalca şubemiz faaliyete geçecektir. Geniş pazarlama ağımıza ek olarak Türkiye geneli şubelerimizi planlamaktayız.

Firma ; otobüs, kamyon, çekici ve treyler gibi araçların fren sistemleriyle ilgili gerekli tüm yedek parçaların Türkiye genelinde servis öncesi ve sonrası hizmetini vermekte ve bünyesinde orijinal fren parçalarının yanı sıra yerli ve lisanslı ürünler de bulundurmaktadır. Temsil etmekte olduğu markaları üstün tecrübe ve kusursuz hizmet anlayışı ile birleştirerek sektörde en üst sıralarda yer almaktadır.

Otomotiv yedek parça sektörünün bir dalı olan fren ekipmanları, sürücünün ve araç ömrünün vazgeçilmez yapıtaşlarından biridir. Üstlendiği işlevler ve sorumluluk en ince ayrıntılardan başlayarak daima en iyiyi hedeflemeyi gerektirir. Bu dev, zorlu endüstride öncü bir rol üstlenen FUAT OTO, sektöre giriş yaptığı ilk günden bugüne, her zaman zirvede olmayı hizmet anlayışının sınırlarını tanımlayan temel ölçüt olarak benimsemiştir. Otomotiv sektörünün hızla değişen beklentilerine en doğru çözümlerle yanıt verirken, FUAT OTO için gelişimde, başarıda, rekabette ve hizmette “zirve” ulaşılması hedeflenen değil, yola çıkılan noktayı oluşturmuştur…

2010 Yılında açılan FUAT OTO FREN ve TEST MERKEZİ ile müşterilerine Diyagnostik Test Cihazı satış ve eğitim faaliyetlerinin yanında bu konudaki tecrübelerini her marka Kamyon / Otobüs / Treyler gibi araçların bilgisayar destekli arıza tespiti , ABS, EBS, ASR, Süspansiyon testleri ve Muayene öncesi hazırlık hizmetlerini sunmaktadır. Konusunda uzman mühendis kadrosu ve teknik ekibiyle yeni projeleri hayata geçirebilmek için kalitesinden ve ilkelerinden ödün vermeden çalışmaya devam etmektedir.

0
UZMAN KADRO
0+
YAPTIĞIMIZ İŞLER
0%
MEMNUN MÜŞTERİ
0
YURTİÇİ – YURTDIŞI GENİŞ HİZMET AĞI
0+
MÜŞTERİLERLE İÇİLEN KAHVE 🙂

UZMAN EKİBİMİZ